S CK Alexandrie za nezapomenutelnými zážitky z cest!

Ck Alexandrie

Alexandrie: Cestovka s tradicí

Cestovní kancelář Alexandrie patří mezi zavedené hráče na českém trhu. Svou historii píše už od roku 1995, kdy se začala specializovat na exotické destinace. Dnes má ve svém portfoliu širokou škálu zájezdů do celého světa, od klasických poznávacích okruhů po dobrodružné expedice.

Co Alexandrii odlišuje od konkurence, je důraz na kvalitu a osobní přístup. Klienti oceňují pečlivě vybrané hotely, zkušené delegáty a propracované itineráře. Alexandrie se také může pochlubit věrnými zákazníky, kteří se k ní rádi vracejí.

V nabídce Alexandrie najdete jak zájezdy s odletem z Prahy, tak i z regionálních letišť. Cestovní kancelář se zaměřuje na individuální přání klientů a nabízí možnost sestavení zájezdu na míru. Ať už sníte o dovolené na pláži, poznávání historických památek nebo adrenalinových zážitcích, Alexandrie vám pomůže splnit si vaše cestovatelské sny.

Široká nabídka destinací

Cestovní kancelář Alexandrie vás vezme do celého světa. Vyberte si zájezd s CK Alexandrie a užijte si dovolenou snů.

Zájezdy pro každého cestovatele

Cestovní kancelář Alexandrie je synonymem pro nezapomenutelné zážitky z cest už od roku 1995. Ať už sníte o odpočinku na slunných plážích Řecka, dobrodružství v divoké přírodě Kanady nebo o gurmánských zážitcích v Toskánsku, CK Alexandrie má pro vás ten pravý zájezd. Nabízíme širokou škálu destinací po celém světě, od klasických po exotické. Naše zájezdy jsou navrženy tak, aby uspokojily potřeby a preference každého cestovatele.

Rodiny s dětmi ocení naše klubové hotely s bohatým animačním programem a all inclusive servisem. Páry si užijí romantické pobyty v luxusních resortech s wellness centrem. A dobrodružné povahy si přijdou na své při poznávání panenské přírody na trecích s zkušenými průvodci. S CK Alexandrie máte jistotu kvalitních služeb, ověřených hotelů a příznivých cen. Nechte se inspirovat našimi nabídkami a vydejte se s námi za poznáním krás světa.

S cestovní kanceláří Alexandrie se svět stává dostupnějším. Jejich nabídka je pestrá a lákavá, od prosluněných pláží až po tajemné hory.

Srovnání cestovních kanceláří
Vlastnost CK Alexandrie Konkurenční CK 1
Počet let na trhu 15 5
Specializace Exotické zájezdy Eurovíkendy

Komfortní doprava a ubytování

Cestovní kancelář Alexandrie si zakládá na tom, aby vaší jedinou starostí na dovolené bylo, jaký koktejl si dáte k bazénu. Komfortní doprava a ubytování jsou pro nás samozřejmostí. Spolupracujeme s renomovanými leteckými společnostmi, které nabízejí pohodlné lety s příjemným servisem. Ať už se vydáte do slunné Itálie, na romantické řecké ostrovy, nebo do exotické exotiky, CK Alexandrie se postará o váš bezproblémový let. Po příletu na vás bude čekat klimatizovaný transfer, který vás bezpečně a rychle dopraví do vašeho hotelu. Vybíráme pro vás hotely s vysokým standardem služeb, příjemnou atmosférou a strategickou polohou. Ať už preferujete luxusní resorty s all inclusive, útulné rodinné hotely s bazénem, nebo komorní penziony s výhledem na moře, v nabídce CK Alexandrie si zaručeně vyberete.

ck alexandrie

Zkušení a přátelští delegáti

V CK Alexandrie a Cestovní kanceláři Alexandrie si zakládáme na tom, že s vámi cestují nejzkušenější a nejpříjemnější delegáti. Náš tým zkušených profesionálů prošel pečlivým výběrem a může se pochlubit hlubokými znalostmi destinací, které vám s nadšením zprostředkují. Naši delegáti jsou vám plně k dispozici, aby vám zajistili bezproblémovou a nezapomenutelnou dovolenou.

Bezpečnost na prvním místě

V Cestovní kanceláři Alexandria si plně uvědomujeme, že bezpečnost našich klientů je na prvním místě. Ať už se jedná o poznávací zájezd do Říma, odpočinkový pobyt u moře v Řecku, nebo dobrodružnou expedici do Himalájí, klademe maximální důraz na vaši bezpečnost v průběhu celého zájezdu. Pečlivě vybíráme naše partnerské hotely, dopravce a průvodce, abychom zajistili, že splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Pravidelně prověřujeme jejich reference a dbáme na to, aby byli řádně pojištěni. Před každou cestou obdržíte od nás podrobné informace o destinaci, včetně důležitých kontaktů a rad, jak se chovat v případě nenadálých událostí. Náš tým zkušených a proškolených delegátů je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, ať už se ocitnete kdekoli na světě. Jsme tu pro vás, abyste si mohli užít bezstarostnou dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků. Vaše bezpečnost je pro CK Alexandria prioritou číslo jedna.

Výhodné ceny a slevy

Cestovní kancelář Alexandrie si zakládá na tom, aby vám nabídla ty nejvýhodnější ceny za nezapomenutelné zážitky. S CK Alexandrie se vám cestování vyplatí!

ck alexandrie

Recenze a zkušenosti klientů

Cestovní kancelář Alexandrie sbírá od svých klientů převážně pozitivní recenze a zkušenosti. Mnozí oceňují zejména širokou nabídku zájezdů, ať už se jedná o pobytové zájezdy u moře, poznávací zájezdy do celého světa nebo eurovíkendy do blízkých metropolí. Klienti si pochvalují také profesionalitu a vstřícnost delegátů, kteří jsou jim nápomocni po celou dobu zájezdu. Často zmiňovaným benefitem je i přehledný a informativní web cestovní kanceláře, kde lze snadno najít a rezervovat požadovaný zájezd.

Někteří klienti CK Alexandrie zmiňují ve svých recenzích i drobné nedostatky, například občasné zpoždění letů či menší jazykovou bariéru v některých destinacích. Tyto negativní zkušenosti jsou však spíše ojedinělé a celkově převažují pozitivní ohlasy. Cestovní kancelář Alexandrie se těší velké oblibě a důvěře klientů, o čemž svědčí i řada ocenění a certifikátů kvality.

Kontakt a rezervace zájezdů

Pro více informací o zájezdech od CK Alexandrie a pro jejich rezervaci nás neváhejte kontaktovat. Náš tým zkušených a ochotných pracovníků je vám k dispozici každý všední den od 9:00 do 17:00 hodin. Rádi zodpovíme vaše dotazy, poskytneme podrobné informace o našich službách a pomůžeme vám s výběrem té pravé dovolené. Kontaktovat nás můžete telefonicky, e-mailem nebo osobně v naší kanceláři.

Pro rezervaci zájezdu od cestovní kanceláře Alexandrie stačí vyplnit jednoduchý online formulář na našich webových stránkách. V něm uvedete vaše kontaktní údaje, preferovaný termín zájezdu a počet osob. Po odeslání formuláře vás budeme kontaktovat s potvrzením rezervace a dalšími informacemi. Těšíme se na vás a věříme, že s námi prožijete nezapomenutelnou dovolenou.

Tipy na cestování s Alexandrií

Cestovní kancelář Alexandrie je vaší vstupenkou do světa cestování bez starostí.
Nepodceňujte výběr zájezdu. Alexandrie nabízí širokou škálu destinací a typů dovolených.
Nebojte se nás kontaktovat. Náš tým zkušených cestovních specialistů je vám k dispozici.

Publikováno: 22. 06. 2024

Kategorie: cestování

Autor:

Tagy: ck alexandrie | cestovní kancelář alexandrie