KFC Na Poříčí: Křupavé kuře v srdci Prahy

Kfc Na Poříčí

Široká nabídka KFC klasiky

Pobočka KFC na Poříčí v srdci Prahy je rájem pro všechny milovníky kuřecího masa. Nabízí širokou škálu KFC klasiky, která uspokojí i ty nejnáročnější jazýčky. Můžete si pochutnat na křupavém kuřeti Kentucky Fried Chicken dle originální receptury plukovníka Sanderse, doplněném o lahodné přílohy jako hranolky, coleslaw nebo kukuřice. Pro milovníky burgerů je tu Twister, Zinger nebo klasický KFC burger. Pobočka KFC na Poříčí myslí i na menší strávníky a nabízí dětská menu s hračkou. KFC na Poříčí je ideálním místem pro rychlý oběd, večeři s přáteli nebo jen tak na chuť.

Křupavé kuře stálice menu

KFC na Poříčí, to je stálice na mapě pražského fast foodu. A co teprve jejich křupavé kuře? To je legenda, která nestárne! Už léta sem míří davy hladových duší, aby si daly tuhle klasiku. Ať už máte chuť na pikantní křídla, šťavnaté stripsy nebo pořádný kus kuřete, na Poříčí si přijdete na své.

Pobočka KFC na Poříčí je známá svou rychlou obsluhou a příjemným prostředím. Často sem zavítám během obědové pauzy a vždycky si pochutnám. Ať už jste fanouškem KFC nebo jen hledáte rychlý a chutný oběd, KFC na Poříčí je sázka na jistotu.

Sendvičové variace pro každý hlad

V srdci Prahy, jen pár kroků od rušné ulice Na Poříčí, sídlí restaurace KFC, která uspokojí každý hlad. Ať už toužíte po rychlém obědě, svačině s přáteli nebo večeři s rodinou, KFC Na Poříčí má pro vás širokou nabídku sendvičů. Klasikou je bezesporu Twister, tortila plná křupavého kuřecího masa, čerstvé zeleniny a lahodné omáčky. Pro milovníky pikantních chutí je tu Zinger, sendvič s kuřecím filetem v pikantním těstíčku. Pokud dáváte přednost klasice, sáhněte po Longeru, sendviči s kuřecím řízkem v nadýchané bulce. KFC Na Poříčí myslí i na vegetariány a nabízí lahodný Veggie Burger. Ať už si vyberete jakýkoli sendvič, v KFC Na Poříčí si zaručeně pochutnáte.

Přílohy od hranolek po bramborovou kaši

V KFC na Poříčí si k vašemu křupavému kuřeti můžete vybrat z široké škály lahodných příloh. Klasikou jsou samozřejmě hranolky, které jsou vždycky perfektně propečené a křupavé. Pokud máte radši jemnější chuť, sáhněte po lahodné bramborové kaši, která je krémová a plná máslové chuti. KFC na Poříčí ale nabízí i další lákavé přílohy, jako je například coleslaw, kukuřice nebo bramborový salát. Ať už si vyberete jakoukoli přílohu, v KFC na Poříčí si zaručeně pochutnáte. Pobočka KFC na Poříčí je oblíbeným místem pro rychlý oběd nebo večeři. Díky své poloze v centru města je snadno dostupná a nabízí příjemné prostředí pro strávení krátké pauzy.

kfc na poříčí
Vlastnost KFC Na Poříčí
Adresa Na Poříčí, Praha
Typ provozovny Restaurace s možností odběru s sebou

Omáčky, bez kterých to nejde

KFC na Poříčí, to není jen o křupavém kuřeti. Je to o zážitku, který by nebyl kompletní bez famózních omáček. Tyhle tekuté poklady pozvednou vaše kuřecí na další úroveň a zaručí, že si každý kousek vychutnáte naplno. Ať už jste věrní fanoušci klasiky nebo rádi experimentujete, pobočka KFC na Poříčí má pro vás tu pravou omáčku.

Milovníci ostřejších chutí si přijdou na své s ohnivou omáčkou, která roztančí vaše chuťové pohárky. Pro ty, kteří preferují jemnější tóny, je tu lahodná BBQ omáčka, která dodá kuřeti příjemně nasládlou chuť. A co takhle krémová česneková omáčka, která je stálicí na stole nejednoho fanouška KFC?

Na pobočce KFC na Poříčí si můžete vybrat z široké škály omáček, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Tak neváhejte a doplňte si vaše kuřecí menu o tu pravou omáčku, která z vašeho jídla udělá nezapomenutelný gurmánský zážitek.

Vůně smaženého kuřete se line Poříčím až k Národní třídě, láká kolemjdoucí do útrob KFC a slibuje jim chvilku blažené sytosti.

Eliška Dvořáková

Dezerty jako sladká tečka

Po vydatném křupavém kuřeti v KFC na Poříčí si jistě rádi dopřejete i něco sladkého. Pobočka KFC na Poříčí nabízí širokou škálu dezertů, které uspokojí každou chuť. Co si dát například lahodný Choco Ball se zmrzlinou a čokoládovou polevou? Nebo dáte přednost osvěžujícímu ovocnému salátku s jogurtem? Ať už si vyberete cokoli, vaše chuťové pohárky budou jásat blahem. Dezerty v KFC na Poříčí jsou tou pravou tečkou za vaším skvělým obědem nebo večeří.

Nealkoholické nápoje pro malé i velké

V KFC na Poříčí, stejně jako v každé jiné pobočce KFC, si na své přijdou i milovníci nealkoholických nápojů. Ať už máte chuť na něco sladkého, osvěžujícího nebo syceného, nabídka v KFC na Poříčí vás nezklame. Klasikou jsou samozřejmě různé druhy Coca-Coly, Fanty a Spritu, které potěší malé i velké. Pro ty, kteří preferují neperlivé nápoje, je v nabídce ovocný džus Cappy v několika příchutích. A pokud máte chuť na něco speciálního, můžete vyzkoušet ledovou kávu Frappe nebo horkou čokoládu.

kfc na poříčí

KFC na Poříčí dbá na to, aby si každý našel svůj oblíbený nápoj. Proto je nabídka nealkoholických nápojů široká a pestrá a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Ať už si dáte svůj oblíbený nápoj k menu nebo jen tak, v KFC na Poříčí si ho vychutnáte v příjemném prostředí s rychlou obsluhou.

Dostupnost snídaňového menu

KFC restaurace na Poříčí v Praze nabízí snídaňové menu každý den od otevření do 10:30. Na výběr je z několika variant, které uspokojí jak milovníky sladkého, tak slaného začátku dne. Můžete si dát například sendvič s vaječnou omeletou, slaninou a sýrem, lívance s javorovým sirupem nebo jogurt s müsli a ovocem. K snídani si můžete objednat také kávu, čaj nebo džus.

KFC na Poříčí je oblíbeným místem pro rychlou a chutnou snídani. Díky své poloze v centru města je restaurace snadno dostupná jak pro turisty, tak pro místní. Snídaňové menu v KFC na Poříčí je cenově dostupné a nabízí skvělý poměr ceny a kvality.

Pokud hledáte místo, kde si dát rychlou a chutnou snídani v centru Prahy, KFC na Poříčí je skvělou volbou.

Čerstvost surovin s otazníkem

Pobočka KFC na Poříčí, stejně jako mnoho jiných fast food restaurací, čelí otázkám ohledně čerstvosti surovin. Zákazníci se ptají, jak dlouho jsou kuřata skladována před tepelnou úpravou a zda zelenina v sendvičích splňuje standardy čerstvosti. KFC se snaží tyto obavy rozptýlit důrazem na dodržování přísných hygienických norem a rychlou obrátku surovin. Realita každodenního provozu v rušné lokalitě, jakou je Poříčí, však může klást vysoké nároky na logistiku a skladování. Pro zákazníky je těžké posoudit, zda kuře, které jim leží na tácu, bylo skutečně připraveno z čerstvých surovin. KFC by mělo zvážit transparentnější přístup k informacím o původu a skladování surovin, aby si udrželo důvěru zákazníků.

Rychlost obsluhy v exponované lokalitě

KFC na Poříčí je rušná pobočka, která se nachází v centru Prahy. Díky své poloze v exponované lokalitě s vysokou koncentrací kanceláří, obchodů a turistických atrakcí se zde setkává s velkým náporem zákazníků, a to zejména během obědových špiček a večerů. Rychlost obsluhy je proto v této pobočce klíčovým faktorem spokojenosti zákazníků.

KFC si je vědomo důležitosti rychlého a efektivního servisu a vynakládá značné úsilí na optimalizaci procesů v kuchyni i na pokladnách. Zaměstnanci jsou školeni tak, aby zvládali objednávky co nejrychleji a efektivněji odbavovali fronty. Pobočka je také vybavena moderními technologiemi, jako jsou samoobslužné kiosky, které zkracují čekací doby.

kfc na poříčí

Přestože se KFC na Poříčí snaží o co nejrychlejší obsluhu, v exponovaných časech se může stát, že si zákazníci počkají o něco déle. Je to dáno především vysokou koncentrací lidí v dané lokalitě a omezenou kapacitou pobočky.

Publikováno: 01. 07. 2024

Kategorie: jídlo a pití

Autor:

Tagy: kfc na poříčí | pobočka kfc na poříčí