KFC Brno Campus: Studentský ráj smažených kuřátek?

Kfc Brno Campus

KFC na kampusu: Rychlé občerstvení pro studenty

Přítomnost KFC na brněnském kampusu je pro studenty vítaným zpestřením stravovacích možností. Pobočka KFC, strategicky umístěná v areálu kampusu, nabízí studentům rychlé a dostupné občerstvení mezi přednáškami nebo po náročném dni. V nabídce nechybí klasiky jako kuřecí kousky, sendviče a wrapy, doplněné o hranolky, saláty a osvěžující nápoje. Pro studenty, kteří se potřebují rychle a chutně najíst za studentské ceny, je KFC na brněnském kampusu atraktivní volbou.

Oblíbené menu a speciality KFC

Pobočka KFC na brněnském kampusu je oblíbeným místem studentů, kteří si chtějí dát rychlý a chutný oběd nebo večeři. V nabídce nechybí klasiky jako kuřecí stripsy, křidýlka a sendviče, ale i speciality jako saláty a wrapy. Studenti si pochvalují zejména výhodné studentské menu, které zahrnuje hlavní chod, přílohu a nápoj za příznivou cenu. Oblíbenou volbou je například menu Twister s kuřecím masem v tortille, zeleninou a lahodnou omáčkou. Pro milovníky klasiky je tu menu Zinger s pikantním kuřecím burgerem. Vegetariáni si mohou vybrat například salát Caesar s grilovaným kuřecím masem nebo bez masa. Pobočka KFC na brněnském kampusu je moderně zařízená a nabízí příjemné prostředí pro rychlé občerstvení. Studenti ocení také rychlou obsluhu a možnost platby kartou.

Otevírací doba a dostupnost

KFC restaurace na brněnském kampusu si uvědomuje, že studenti mají hlad v průběhu celého dne i noci. Proto se snažíme mít otevřeno co nejdéle, abychom uspokojili všechny vaše chutě na křupavé kuře. Většinou máme otevřeno od rána do pozdních večerních hodin, ale doporučujeme se podívat na naše oficiální webové stránky nebo sociální sítě, kde najdete vždy aktuální otevírací dobu. Někdy se může stát, že se otevírací doba liší o svátcích nebo během zkouškového období, kdy se snažíme vyjít studentům vstříc a zůstat otevřeni déle. KFC na brněnském kampusu je snadno dostupná jak pěšky, tak i městskou hromadnou dopravou. Nachází se přímo v areálu kampusu a je tedy ideálním místem pro rychlý oběd mezi přednáškami nebo večeři po dni plném studia.

Prostor restaurace a posezení

Pobočka KFC na brněnském kampusu nabízí studentům a návštěvníkům prostorné a moderní prostředí. Design restaurace je navržen v duchu nejnovějších trendů KFC s důrazem na pohodlí a příjemnou atmosféru. K dispozici je dostatek míst k sezení, ať už preferujete rychlý oběd u stolu, nebo posezení s přáteli v pohodlných boxech. Prostor je světlý a vzdušný, s velkými okny, která propouštějí dostatek denního světla. V teplejších měsících je možné využít i venkovní posezení, které nabízí příjemný výhled na kampus. Prostor restaurace je navržen tak, aby vyhovoval jak jednotlivcům, tak i větším skupinám.

kfc brno campus

Možnosti platby a objednávky

V KFC na brněnském kampusu si můžete vychutnat vaše oblíbené kuřecí speciality a nemusíte se trápit s hotovostí. Pro vaše pohodlí je k dispozici hned několik možností platby. Zaplatit můžete samozřejmě klasicky v hotovosti, platební kartou, včetně bezkontaktních plateb, nebo chytrým telefonem přes Google Pay a Apple Pay. Pokud preferujete rychlost a jednoduchost, využijte samoobslužné kiosky, kde si objednávku zadáte sami a zaplatíte kartou. Ať už zvolíte jakoukoli možnost, váš křupavý stripsy, lahodný twister nebo legendární kyblík s kuřety bude brzy připravený k jídlu.

Slevy a akce pro studenty

Jako student na brněnském kampusu víš, že každý ušetřený peníz se hodí. A co teprve, když jde o tvé oblíbené kuřátko z KFC! Pobočka KFC na brněnském kampusu to ví taky, a proto pro tebe pravidelně připravuje speciální studentské slevy a akce. Zapomeň na instantní nudle a dopřej si křupavé kuře, lahodné stripsy nebo šťavnatý burger za studentsky přívětivé ceny. Sleduj Facebook a Instagram KFC Česká republika, ať ti neunikne žádná super nabídka. Nezapomeň se taky zeptat přímo na pobočce, někdy totiž na tebe čekají speciální akce, které jinde nenajdeš. Tak šup pro pořádnou porci energie za studentské ceny!

Alternativy stravování na kampusu

I když je KFC na brněnském kampusu lákavá volba pro rychlý oběd nebo večeři, kampus a jeho okolí nabízí i spoustu dalších možností stravování. V menze najdete klasická česká jídla za studentské ceny. Pokud máte chuť na něco lehčího, zkuste některý ze stánků se saláty, bagety nebo sendviči. Na kampusu najdete i kavárny s příjemným posezením, kde si můžete dát kávu, čaj, zákusek nebo třeba toust. V okolí kampusu se nachází i řada restaurací s různými kuchyněmi, takže si určitě vybere každý.

Srovnání KFC Brno Campus s ostatními pobočkami KFC v Brně
Vlastnost KFC Brno Campus Průměr ostatních KFC v Brně
Otevírací doba 10:00 - 22:00 10:00 - 23:00
Dostupnost Drive-Thru Ne Často ano

Srovnání cen s jinými podniky

KFC na brněnském kampusu je oblíbenou volbou studentů, ale jak si stojí cenově v porovnání s jinými podniky v okolí? Konkurence je v oblasti kampusu vysoká, s mnoha restauracemi, bistrů a fast foody, které se snaží zaujmout studentský rozpočet.

kfc brno campus

Zatímco klasické menu v KFC na kampusu se pohybuje kolem 150-200 Kč, v menzách a jídelnách kampusu se studenti mohou najíst již od 80 Kč za hotové jídlo. Levnější variantu nabízejí i některé blízké restaurace s denní nabídkou, kde se ceny pohybují mezi 100-130 Kč.

Pokud jde o fast food, KFC čelí konkurenci od McDonald's, Burger King a dalších řetězců s podobnou cenovou hladinou. Nicméně, menší lokální bistra a stánky s rychlým občerstvením mohou nabídnout levnější varianty, jako jsou bagety, tortilly nebo kebab, a to již od 70 Kč.

Je tedy KFC na brněnském kampusu předražené? To záleží na úhlu pohledu. Zatímco cenově se nemůže rovnat menzám a některým levnějším podnikům, nabízí známou značku, specifickou chuť a stálou otevírací dobu, což pro mnoho studentů hraje důležitou roli.

Recenze a hodnocení KFC Brno Campus

KFC na brněnském kampusu je oblíbeným místem studentů, kteří si chtějí dát rychlý a levný oběd. Pobočka se nachází v docházkové vzdálenosti od mnoha fakult a kolejí, což z ní dělá ideální volbu pro rychlé občerstvení mezi přednáškami.

Studenti si pochvalují především širokou nabídku menu, která zahrnuje klasické kuřecí kousky, stripsy, sendviče i saláty. Ceny jsou studentsky příznivé a restaurace často nabízí speciální studentské slevy.

Někteří studenti si stěžují na dlouhé fronty, obzvláště v době oběda. Pobočka je poměrně malá a v exponovaných časech může být obtížné najít volné místo k sezení.

Celkově je KFC na brněnském kampusu dobrou volbou pro rychlé a cenově dostupné jídlo. Pokud vám nevadí občasné fronty a hluk, určitě si tu pochutnáte.

Dopad fast foodu na zdraví studentů

Přítomnost pobočky KFC na brněnském kampusu je pro studenty lákavá, ale zároveň vyvolává otázky ohledně dopadu fast foodu na jejich zdraví. Pravidelná konzumace smažených jídel, burgerů a sladkých nápojů, které KFC nabízí, může přispívat k nárůstu hmotnosti a zvyšovat riziko vzniku chronických onemocnění, jako jsou srdeční choroby, cukrovka 2. typu a některé druhy rakoviny.

Studenti často sahají po fast foodu kvůli nedostatku času, finančním možnostem a také proto, že jim chutná. Je důležité si uvědomit, že stravování má zásadní vliv na zdraví a studovat s plným nasazením vyžaduje vyváženou stravu bohatou na ovoce, zeleninu, celozrnné produkty a libové bílkoviny.

kfc brno campus

Místo toho, aby KFC na kampusu byla hlavním zdrojem obědů, by mohla sloužit spíše jako příležitostná odměna. Důležitá je pestrost a střídmost. Univerzita by se mohla zaměřit na propagaci zdravého životního stylu a nabízet v rámci menzy dostupnější a zdravější alternativy.

Publikováno: 28. 06. 2024

Kategorie: jídlo a pití

Autor:

Tagy: kfc brno campus | pobočka kfc na brněnském kampusu